Zamknij

Szubinianka przegrywa w Żninie

W 20. kolejce rozgrywek podopieczni trenera Wiesława Stepczyńskiego udali się do Żnina. Niestety każda passa musi się kiedyś skończyć, dziś zakończyła się seria meczów Szubinianki bez porażki.

17. Mateusz Wiśniewski
21. Jakub Spychała(68’ Michał Machowski)

Ławka rezerwowych: Bartosz Junyk, Paweł Kujawa, Kamil Ośka, Jacek Wypych, Norbert Gorajewski

Trener: Wiesław Stepczyński

Przebieg spotkania

”Derby Pałuk” na zakończenie majówki – kliknij w tytuł przeczytaj zapowiedź meczu Pałuczanka – Szubinianka SISU Szubin!

Mecz jako główny poprowadzi sędzia Rafał Podlewski, a przy liniach wspomagać go będą Patryk Winiecki oraz Jakub Starczewski.

Początek spotkania o godzinie 17:00!

Pierwszy mecz z Pałuczanką w tym sezonie Szubinianka rozegrała 24 września w Szubinie. Podopieczni Wiesława Stepczyńskiego przegrali wtenczas 0:2 – pisaliśmy o tym tutaj.

• 17:01 zaczynamy!
  • 7’ rzut wolny dla Szubinianki, akcję zamyka Jeliński, ale strzał nad bramką
  • 11’ akcja gospodarzy dobra interwencja Jaworskiego
  • 14’ rzut wolny dla Szubinianki, strzał Jurka i dobrze broni bramkarz
  • 17’ dobrze, wysoko goście kolejna próba Roberta Jurka… obok bramki. Do boju Szubinianko!
  • 22’ kontra Pałuczanki, ale gospodarze ugrali tylko rzut wolny
  • 24’ 1:0 co za błąd obrony Szubinianki, mocny strzał i piłka od poprzeczki wpada do siatki Pawlaka
  • 30’ Szubinianka póki co tylko kilka strzałów z rzutów wolnych, a gospodarze największe zagrożenie powodują po kontratakach
  • 34’ dobra akcja „biało-niebieskich” bliski wykończenia akcji Jeliński
  • 41’ spokojniejszy fragment pod kątem akcji ofensywnych, więcej walki w środku polu skutkuje kilkoma faulami z obu stron
  • 44’ strata Gwita w środku pola, atak Pałuczanki i świetnie broni Pawlak!
  • 45’ koniec pierwszej połowy
  • 18:01 zaczynamy drugą połowę
  • 48’ dośrodkowanie w pola karne Szubinianki, strzał głową nad bramką Pawlaka
  • 53’ przewracany w polu karnym Pałuczanki zawodnik z Szubina, ale nie ma rzutu karnego
  • 54’ 1:1 akcja Szubinianki, dośrodkowanie w pole karne i mamy gola Kamila Herzoga!!
  • 64’ Jurek w indywidualnej akcji, strzał i mamy rzut rożny
  • 65’ lepsza gra Szubinianki po zdobyciu gola na remis
  • 70’ Jurek leży na boisku, ale Szubinianka dalej atakuje – było blisko strzał Jelińskiego w bramkarza
  • 79’ to mogła być dobra szansa dla Pałuczanki, ale na spalonym skrzydłowy gospodarzy
  • 81’ co za podanie Igora Jakubowskiego do Kamila Herzoga, zawodnik Szubinianki goniony przez trzech obrońców ostatecznie kiksuje w kluczowej sytuacji
  • 84’ dośrodkowanie w pole karne i bardzo dobra, kolejna już interwencja Pawlaka
  • 87’ 2:1 dośrodkowanie na dalszy słupek z rzutu rożnego Pawlak wychodzi z bramki i po strzale głową piłka wpada do bramki Szubinianki!